Náš homeprint príbeh:

Prečo si kupovať v obchode nudné veci, ktoré majú všetci? Len u nás si môžeš vybrať z viac ako 600 originálnych tričiek. Včera nie je dnes, aby sme nezostávali len u jedného strihu tričká a obyčajného hrnčeka, neustále sledujeme nové trendy a pridávame nové originálne produkty. Prečo vyberať tričká práve u nás? Za posledný rok sme ponuku takmer zdvojnásobili, vylepšili technológie a zrýchlili dopravu. A to všetko preto, aby ste svoje produkty mali pohodlne a včas u vás doma.

Jednoduchý a rýchly online návrhár pre potlač, vďaka ktorému ušetríš čas aj peniaze! Vyskúšaj náš online návrhár potlačí a urob si radosť!

 

Výroba a doručenie

V HomePrint objednávky zvyčajne dodávame do 4-5 dní. Kde 48 hodín trvá samotná výroba od objednania a úhrady objednávky. Potom je tvoja objednávka odovzdaná kuriérskej spoločnosti, ktorej trvá prevzatie a doručenie balíka 1 až 3 pracovné dni.

 

Objednávky, ktoré sú objednané, ale neuhradené, nie sú zatiaľ zaradené do výroby. Čakáme na tvoju platbu a až potom objednávky presúvame do výroby.

 

bol pridaný do vášho košíka
Pokladňa